Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Color
nn: Farge

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
