Google Analytics (4.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Messages
ro: Mesaje

en: Parameters
ro: Parametri

en: About
ro: Despre

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Parameter
ro: Parametru

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.

en: Not customizable
ro: Nu se poate personaliza

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
ro: Câmpul a fost dezactivat deoarece nu aveți permisiuni suficiente pentru a-l edita.

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list
