Google Analytics (4.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: type
ast: triba

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios
