Google Analytics (4.0.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: type
bg: тип

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Messages
bg: Съобщения

en: Index
bg: Индекс

en: Metric
bg: Метрична

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
