Google Analytics (4.0.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: type
hy: տեսակ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
