Google Analytics (4.0.0) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Statistics
jv: Statistik

en: type
jv: tipe

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Index
jv: Indek

en: About
jv: Ngenani

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-enabled">urip</span>)

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Status message
jv: Status pesen

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
jv: Field iki uwis dipaténi jalaran sampéyan ora nduwéni kawenangan kanggo nyunting.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
