Google Analytics (4.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
