Google Analytics (4.0.1) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: type
be: тып

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Index
be: Каталог

en: About
be: Аб

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
be: @module (<span class="admin-enabled">уключаны</span>)

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
be: Гэта поля было адключана, паколькі ў вас няма дастатковых правоў для яго рэдагавання.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
