Google Analytics (4.0.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: type
eo: tipo

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Index
eo: Indekso

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-enabled">ŝaltita</span>)

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
