Google Analytics (4.0.1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Dimension
kn: ವಿಸ್ತೀರ್ಣ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
