Google Analytics (4.0.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници
