Google Analytics (4.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
