Google Analytics (4.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: type
mr: प्रकार

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Message type
mr: संदेशाचा प्रकार
