Google Analytics (4.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
