Google Analytics (4.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
