Google Analytics (4.0.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Index
si: පටුන
