Google Analytics (4.0.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Statistics
sl: Statistika

en: type
sl: tip

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Index
sl: Indeks

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Uses
sl: Uporablja
