Google Analytics (4.0.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
