Google Analytics (4.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: type
am: ዓይነት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
