Google Analytics (4.0.2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
