Google Analytics (4.0.2) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: type
et: tüüp

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Messages
et: Sõnumid

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Index
et: Indeks

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: Error message
et: Veateade

en: Parameter
et: Parameeter

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Uses
et: Kasutab

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Status message
et: Olekuteade

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
et: Antud väli on õiguste puudumise tõttu keelatud.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: User role names
et: Kasutajarollide nimed

en: Administer Google Analytics
et: Google statistika haldamine

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
et: Seadistab saidi Google Analytics'i statistikarakenduse jaoks, lisades JS jälgimiskoodi igale lehele.

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list
