Google Analytics (4.0.2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: type
km: ប្រភេទ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: About
km: អំពី

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Uses
km: ប្រើ

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​បិទ ពីព្រោះ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​គ្រប់គ្រាន់​ដើម្បី​កែសម្រួល​វា ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
