Google Analytics (4.0.2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: type
ku: جۆر

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Index
ku: نوانە

en: About
ku: دەربارە

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-enabled">چالاکە</span>)

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
