Google Analytics (4.0.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: type
mn: төрөл

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
