Google Analytics (4.0.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Index
nn: Indeks

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-enabled">aktivert</span>)
