Google Analytics (4.0.2) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: type
oc: tipe

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Messages
oc: Messatges

en: Index
oc: Indèx

en: About
oc: A prepaus

en: Domains
oc: Domenis

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Uses
oc: Usatges

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
oc: Aqueste camp es estat desactivat perque avètz pas lod dreits sufisents per l'editar.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
