Google Analytics (4.0.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: type
ne: प्रकार

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Index
ne: सूची

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list
