Google Analytics (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: About
ps: په اړه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
