Google Analytics (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (132 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Value
nl: Waarde

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Message type
nl: Berichttype

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Messages
nl: Berichten

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Create field
nl: Veld aanmaken

en: About
nl: Over

en: Domains
nl: Domeinen

en: Metric
nl: Metrisch

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Track translation sets as one unit
nl: Volg vertalingsets als een eenheid

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
nl: Indien een node deel uitmaakt van een vertaalset, hou dan enkel statistieken bij voor de originele node. Hierdoor wordt een vertalingset als een unieke eenheid getraceerd.

en: Track internal search
nl: Interne zoekopdrachten bijhouden

en: Track AdSense ads
nl: AdSense advertenties volgen

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
nl: Indien aangevinkt worden AdSense advertenties bijgehouden in Google Analytics.

en: Custom JavaScript code
nl: Aangepaste Javascriptcode

en: Code snippet (before)
nl: Codefragment (voor)

en: Code snippet (after)
nl: Codefragment (na)

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
nl: Voeg de trackingcode die Google aanlevert niet toe aan de javascript codefragmenten! Deze module bouwt de trackingcode namelijk al op, op basis van uw Google Analytics accountnummer en instellingen.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
nl: De &lt;script&gt;-tags niet toevoegen aan de JavaScript-code.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
nl: Dit veld is uitgeschakeld omdat u onvoldoende rechten heeft om het te wijzigen.

en: Site search
nl: Site-zoekfunctie

en: Web Property ID
nl: Profiel-ID

en: Anonymize visitors IP address
nl: IP-adressen van bezoekers anonimiseren

en: Tell Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage. Note that this will slightly reduce the accuracy of geographic reporting. In some countries it is not allowed to collect personally identifying information for privacy reasons and this setting may help you to comply with the local laws.
nl: Zorgt ervoor dat Google Analytics de bijgehouden gegevens anonimiseert door het laatste octet van het IP-adres te verwijderen voordat het wordt opgeslagen. Dit zorgt er wel voor dat geografische statistieken iets minder nauwkeurig worden. In sommige landen is het vanwege privacygevoeligheid niet toegestaan om persoonlijke identificatiegegevens op te slaan, deze instelling helpt hieraan te voldoen.

en: Locally cache tracking code file
nl: Trackingcode lokaal bewaren

en: If checked, the tracking code file is retrieved from Google Analytics and cached locally. It is updated daily from Google's servers to ensure updates to tracking code are reflected in the local copy. Do not activate this until after Google Analytics has confirmed that site tracking is working!
nl: Indien aangevinkt wordt het bestand met volgcode gedownload van Google Analytics en lokaal bewaard. Het wordt dagelijks bijgewerkt van Google's servers zodat alle updates verwerkt worden. Activeer dit pas als Google Analytics bevestigt dat het volgen werkt.

en: Custom variables
nl: Aangepaste variabelen

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met rol-ID's waarbij de gebruiker hoort.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is bijgewerkt.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is opgeslagen.

en: Local cache has been purged.
nl: Lokale cache is geleegd.

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
nl: Downloads (klikken op bestandslinks) bijhouden voor volgende extensies

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
nl: Een geldige Google Analytics Web Property ID is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxxx-yy.

en: User role names
nl: Naam van gebruikersrollen

en: User role ids
nl: Gebruikersrol-ID's

en: Administer Google Analytics
nl: Google Analytics beheren

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
nl: Onderhoudstaken voor Google Analytics uitvoeren.

en: Opt-in or out of tracking
nl: In- of uit-schrijven voor tracking

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: Use PHP for tracking visibility
nl: PHP gebruiken voor tracking-zichtbaarheid

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
nl: Hiermee kan uw site worden bijgehouden door Google Analytics middels het toevoegen van een Javascript conversiecode aan elke pagina.

en: On by default with opt out
nl: Standaard ingeschakeld met de mogelijkheid om uit te schrijven

en: Off by default with opt in
nl: Standaard uitgeschakeld met de mogelijkheid om in te schrijven

en: Not tracked
nl: Niet gevolgd

en: What are you tracking?
nl: Wat wordt gevolgd?

en: A single domain (default)
nl: Een losstaand domein (standaard)

en: Domain: @domain
nl: Domein: @domain

en: One domain with multiple subdomains
nl: Eén domein met meerdere subdomeinen

en: Examples: @domains
nl: Voorbeelden: @domains

en: Multiple top-level domains
nl: Meerdere topniveau domeinnamen

en: List of top-level domains
nl: Lijst van topniveau domeinnamen

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.

en: Track clicks on outbound links
nl: Klikken op uitgaande links bijhouden

en: A list of top-level domains is required if <em>Multiple top-level domains</em> has been selected.
nl: Een lijst van topniveau domeinnamen is verplicht indien <em>Meerdere topniveau domeinnamen</em> geselecteerd is.

en: All pages with exceptions
nl: Alle pagina's met uitzonderingen

en: Excepted: @roles
nl: Uitgezonderd: @roles

en: A single domain
nl: Een enkel domein

en: No privacy
nl: Geen privacy

en: @items enabled
nl: @items ingeschakeld

en: Debugging enabled
nl: Debugging ingeschakeld

en: Outbound links
nl: Externe links

en: Track downloads
nl: Downloads volgen

en: Google Analytics module form element.
nl: Google Analytics-module formulier-element.

en: Mailto links
nl: Mailto-links

en: AdSense ads
nl: AdSense-advertenties

en: Anonymize IP
nl: IP-adres anonimiseren

en: Track messages of type
nl: Volg berichten van het type

en: Search and Advertising
nl: Zoeken en Adverteren

en: URL fragments
nl: URL-fragmenten

en: Google Analytics settings
nl: Google Analytics-instellingen

en: Track User ID
nl: Gebruikers-ID volgen

en: Track display features
nl: Weergavefuncties volgen

en: Custom dimensions
nl: Aangepaste dimensies

en: Index number
nl: Indexgetal

en: Custom dimension index #@index
nl: Aangepaste index #@index van dimensie

en: The custom dimension value.
nl: Aangepaste waarde van dimensie.

en: Custom dimension value #@index
nl: Aangepaste waarde #@index van dimensie

en: Create only fields
nl: Alleen velden aanmaken

en: List of download file extensions cannot empty.
nl: Lijst met bestandsextensies voor downloads mag niet leeg zijn.

en: Display features
nl: Weergavefuncties

en: Pages by their paths
nl: Pagina's volgens hun paden

en: Path "@page" not prefixed with slash.
nl: Pad '@page' begint niet met een schuine streep.

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: File extension list
nl: Lijst met bestandsextensies

en: Custom code snippets
nl: Aangepaste codefragmenten

en: @module (<span class="admin-missing">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-missing">uitgeschakeld</span>)

en: Track content in colorbox modal dialogs
nl: Inhoud in colorbox-modal volgen

en: Load debugging code of Google Universal Analytics
nl: Debugging-code van Google Universal Analytics laden.

en: Link attribution
nl: Linknaam weergeven

en: Add JavaScript snippets
nl: JavaScript-fragmenten toevoegen

en: Configuring Google Analytics
nl: Google Analytics instellen

en: Additional features
nl: Extra functies
