Google Analytics (8.x-3.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Gildi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Not customizable
is: Ekki stillanlegt

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
