Google Analytics (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Index
my: အညွှန်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်

en: A single domain
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာ တစ်ခုတည်းသော

en: No privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်မရှိခြင်း
