Google Analytics Counter (4.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།
