Google Analytics Counter (4.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Block
eu: Blokea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Today
eu: Gaur

en: nodes
eu: nodoak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.

en: Pageviews
eu: Ikusitako orrialde kopurua
