Google Analytics Counter (4.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Block
pl: Blok

en: Custom
pl: Własne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Nid
pl: ID węzła

en: nodes
pl: węzły

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.

en: Pageviews
pl: Odsłony

en: Last run: %time ago.
pl: Ostatnio uruchomione: %time temu.
