Google Analytics Counter (4.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Block
lv: Bloks

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: nodes
lv: mezgli

en: Metric
lv: Metrisks

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas

en: Last run: %time ago.
lv: Pēdējā izpilde: pirms %time.
