Google Analytics Counter (4.0.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Settings
ru: Настройки

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Statistics
ru: Статистика

en: Block
ru: Блок

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Dimension
ru: Размер

en: Today
ru: Сегодня

en: Yesterday
ru: Вчера

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: nodes
ru: материалы

en: Metric
ru: Метрическая

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: Caches cleared.
ru: Кэш очищен

en: Pageviews
ru: Просмотры страниц

en: Last run: %time ago.
ru: Последний запуск: %time назад.
