Google Analytics Counter (4.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Today
ta: இன்று

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
