Google Analytics Counter (4.0.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Block
fi: Lohko

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: nodes
fi: solmut

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.

en: Last run: %time ago.
fi: Viimeksi ajettu: %time sitten.
