Google Analytics Counter (4.0.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Block
nl: Blok

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Metric
nl: Metrisch

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd

en: Pageviews
nl: Paginaweergaven

en: URL Alias
nl: URL-alias

en: Last run: %time ago.
nl: Laatste uitvoering: %time geleden.
