Google Analytics Counter (4.0.3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Block
hu: Blokk

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Dimension
hu: Kiterjedés

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Date range
hu: Dátumtartomány

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: nodes
hu: tartalmak

en: Metric
hu: Metrikus

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Pageviews
hu: Oldalmegtekintések

en: Last run: %time ago.
hu: Legutóbbi futás ideje: %time
