Google Analytics Counter (4.0.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Statistics
lt: Statistika

en: Block
lt: Blokas

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Metric
lt: Metrinė

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.
