Google Analytics Counter (4.0.5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Statistics
sv: Statistik

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: nodes
sv: noder

en: Metric
sv: Metriskt

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.
