Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha17) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Block
cs: Blok

en: Custom
cs: Vlastní

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Authentication
cs: Ověření

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: nodes
cs: uzly

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
