Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha17) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Settings
hr: Postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Block
hr: Blok

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Today
hr: Danas

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana
