Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha17) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Block
is: Blokk

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar
