Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha18) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Block
oc: Blòt

en: Custom
oc: Personalizat

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: Date range
oc: Interval de datas

en: Nid
oc: Nis

en: nodes
oc: nosèls

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
