Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha18) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Block
tr: Blok

en: Custom
tr: Özel

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: nodes
tr: düğümler

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Dashboard
tr: Pano

en: Last run: %time ago.
tr: Son çalıştırma: %time önce.
