Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha19) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Statistics
fa: آمار

en: Block
fa: بلوک

en: Custom
fa: سفارشی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Today
fa: امروز

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Note:
fa: توجه:

en: nodes
fa: گره ها

en: Last week
fa: هفته گذشته

en: Dashboard
fa: میزکار
