Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha19) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
