Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha21) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Last month
ja: 先月

en: Statistics
ja: 統計

en: Block
ja: ブロック

en: Custom
ja: カスタム

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Today
ja: 今日

en: Yesterday
ja: 昨日

en: Authentication
ja: 認証

en: Date range
ja: 日付の範囲

en: Nid
ja: ノードID

en: nodes
ja: ノード

en: Last week
ja: ここ1週間

en: Last year
ja: ここ1年

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Caches cleared.
ja: キャッシュがクリアーされました。

en: Last run: %time ago.
ja: 最終実行時間: %time 前。
